payday loans

        

 

rodzaje2019

Home

ASICS PRZEDSTAWIA GEL-KAYANO™ 26 ORAZ ODKRYWA STATYSTYKI FOOT ID - BADAŃ STÓP BIEGACZY

alt4 CZERWCA 2019 r. - Z okazji premiery buta GEL-KAYANO ™ 26, ASICS ujawnia, że z około 90 000 biegaczy, którzy uczestniczyli w systemie ASICS FOOT ID, 43% ma nadmierną pronację i biegając bez butów stabilizujących, ryzykuje kontuzją.

Kenichi Harano, dyrektor wykonawczy i starszy dyrektor generalny w ASICS Institute of Sport Science (ISS), powiedział: „Każdy biegacz ma inne potrzeby i zrozumienie typu pronacji jest pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedniego buta. Pronacja odnosi się do sposobu, w jaki stopa biegacza toczy się po kontakci z podłożem. Badając wzory tysiące stóp biegaczy, ASICS ustalił wzorce stóp neutralnych, nadpronujących i supinujących. Dane systemu ASICS FOOT ID ™ pozwalają nam doradzać biegaczom w wyborze butów, a szczególnie dla pronatorów, którzy wymagają dodatkowej ochrony ".

alt

 

Wygraj Volkswagena na weekend!

 

alt

Partner 29. Półmaratonu PHILIPS'a firma Volkswagen Krotoski - Cichy w Pile ufundował do testów na weekend samochód Volkswagen MOVE UP oczywiście z zatankowanym do pełna bakiem. Ogłoszenie wyników losowania zwycięzcy pod koniec miesiąca maja. W losowaniu tej nagrody mogą brać udział osoby, które zgłosiły się do tegorocznego półmaratonu.

Zapraszamy na stronę internetową: www.krotoski-cichy.pl/ www.vwpila.pl

 

 

alt

 

alt

 

 

 

 

ASICS GEL-CUMULUS™ 21 – CZY BIEGANIE MOŻE BYĆ JESZCZE BARDZIEJ KOMFORTOWE?

altKto powiedział, że ikony nie da się ulepszyć? Od 20 lat model GEL-CUMULUS™ jest ulubieńcem lojalnych fanów zarówno pośród wyczynowców, jak również początkujących biegaczy. W bieganiu zawsze jest miejsce na ulepszenia, w związku z czym Instytut Nauki Sportu ASICS (INS) poprawił amortyzację oraz udoskonalił dopasowanie w kluczowych obszarach nowego GEL-CUMULUS™ 21, czyniąc dłuższe biegi jeszcze bardziej komfortowymi.

Zaprojektowany tak, aby amortyzować stopę na długim dystansie, GEL-CUMULUS™ 21 łączy technologię FLYTEFOAM ™ Propel z elementami technologii GEL™ pod piętą oraz pod śródstopiem, zapewniając sprężystość oraz doskonałe pochłanianie energii uderzenia, aby umożliwić dłuższy bieg. Dodatkowa pianka wokół stawu skokowego zapewnia uczucie większej miękkości oraz amortyzacji.

alt

 

Półmaraton Philipsa – 265 razy poniżej 70 minut

altNiespełna 5 miesięcy dzieli nas od 29. Półmaratonu Philipsa w Pile. Nieznaczna część biegowego środowiska pamięta, że przez pierwsze 9 edycji dystansem głównym było 15km. Od roku 2000 ulicami Piły biega się już półmaraton. Zobaczmy jak szybko w minionych 19 odsłonach pilskiej imprezy rywalizowali mężczyźni. W latach 2000 – 2018 padło aż 265 rezultatów lepszych niż 1:10:00. Autorami było 138 zawodników. Rekordową ilość czasów poniżej 70 minut zanotował mistrz Polski w półmaratonie z roku 2004 Piotr Drwal czyniąc to aż 9 razy.

 

alt

 

Korona Polskich Półmaratonów z projektem nowego medalu. PKO Poznań Półmaraton najpopularniejszym biegiem cyklu w 2018 roku

altOrganizator Korony Polskich Półmaratonów przedstawił projekt medalu, który trafi do biegaczy z ukończonymi co najmniej pięcioma z dziesięciu biegów zaliczanych do cyklu w 2019 roku. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, które z półmaratonów cieszyły się największym zainteresowaniem zdobywców odznaki w ubiegłym roku.

 

 

 

alt

 

ASICS ORLEN Warsaw Marathon 2019

altASICS po raz kolejny aktywnie uczestniczy w organizacji Narodowego Święta Biegania jako główny partner ORLEN Warsaw Marathon 2019. W myśl swojej 70-letniej filozofii, japońska firma pragnie poruszyć całą Polskę, udowadniając, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. Od czwartku do niedzieli ekipa ASICS dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć biegaczom niezapomnianych wrażeń.

Strefa ASICS podczas EXPO na błoniach Stadionu Narodowego zamieni się w centrum edukacyjno-testowe, którego odwiedzający mogą liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz technologiczne przed niedzielnymi zawodami. Jeden z największych autorytetów biegowych w Polsce, a także wieloletni ambasador ASICS - Jerzy Skarżyński, będzie obecny w strefie od piątku do niedzieli, gdzie podzieli się z biegaczami swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

alt

 

BIEGACZU, OD CZWARTKU BIEGANIE NIE BĘDZIE JUŻ TAKIE SAMO. ASICS ZMIENIA ZASADY GRY!

alt28 lutego w najważniejszych punktach biegowych w Polsce, ASICS przedstawi swój nowy koncept butów do biegania.

Już w najbliższy czwartek, japońska marka odsłoni prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Także w Polsce ASICS przygotował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach.

Wszystkich chętnych zapraszamy do:

• Sklep Biegacza, Warszawa – Powiśle, godz. 11
• Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

alt

 

RUSZYŁY ZAPISY DO ASICS FRONTRUNNER. ASICS ROZPOCZĄŁ POSZUKIWANIA 120 NOWYCH AMBASADORÓW RUCHU

altOtwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie – społeczność ASICS FrontRunner ma członków w ponad 30 krajach, w tym od 2015 r. także w Polsce. Teraz po 9 latach od powstania, powiększy się jeszcze bardziej. Kolejnych 120 nowych członków, co sprawi, że grupa ta będzie liczyć juz ponad 700 biegaczy!

Projekt, który rozpoczał się w roku 2010 r., dąży do tego , by poruszyć świat poprzez biegową pasję. Biegacze początkujący oraz topowi atleci tworzą wyjątkowy kolektyw promujący filozofię ASICS „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” (Anima Sana In Corpore Sano).

alt

 

Kalendarz Polskiego Stowarzyszenia Biegów na rok 2019 wydany!

alt

Informujemy, że jest już dostępny Kalendarz Imprez Biegowych na rok 2019 wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Biegów. Tegoroczny Kalendarz PSB liczy ponad 140 stron, w którym znajdziecie wyczerpujące informacje o blisko 200 imprezach biegowych i triathlonowych. Ponadto są tam wskazówki dla organizatorów biegów, bilans statystyczny najlepszych polskich zawodników za rok 2018 na dystansach 10 km, półmaraton i maraton oraz zestawienie najlepszych zawodniczek i zawodników w historii polskiego maratonu.


Dostępny jest też kalendarz w wersji internetowej na stronie PSB: www.psb-biegi.com.pl

 

alt

 

Ruszają elektroniczne zgłoszenia do 29. Półmaratonu PHILIPS w Pile

altStowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile informuje, że ruszyły już zgłoszenia elektroniczne do 29. Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS’a, który odbędzie się w dniu 8.09.2019.

 

alt

 

Strona 1 z 39

   

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 3221731

 

PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIŚ JEST:

SPONSORZY

 

 

Sponsor główny:

 

 

Patronat Honorowy
Starosty Pilskiego

 

 

lubella